Marienbad

Světoznámé lázeňské a rekreační středisko leží v lesnatém údolí obráceném k jihu a chráněném zalesněnými vrchy Slavkovského lesa, v nadmořské výšce 628 m. Slavná mariánskolázeňská léčba je založena především na pitné kůře využívající léčivých vod zdejších pramenů (celkový počet přes 40).

Mariánské Lázně jsou městem parků. Léčebné domy, zotavovny a hotely jsou obklopeny parky, které přecházejí do souvislého pásu okolních lesů. V okolí lázní je přes 70 km upravených a značených cest. Při procházkách nachází návštěvník krásná zákoutí, jezírka a jedinečné přírodní partie. Na vyhlídkových bodech okolních zalasněných vrchů jsou kavárny a restaurace. Koupaliště, golfové hřiště, tenisové kurty a jiná sportoviště umožňují provozování sportů.

Výstavnost Mariánských Lázní výmluvně hovoří o mezinárodním charakteru lázeňského města. Kromě léčebných domů a zotavoven poskytují komfortní hotely ubytování i nejnáročnějším hostům.

P.H.A. nalezla v Mariánských Lázních a jejich sportovním centru ideální místo ke konání svých akcí jak pro své účastníky, tak pro pobyt jejich doprovodu.

NA SHLEDANOU V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH PŘI PRO HOCKEY ACADEMY !!!